Zawody - Tarnobrzeska Szkoła Tai Chi

Przejdź do treści
Galeria

ZAWODY


XXI. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu w Warszawie
08.06.2015


W dniach 06 - 07 czerwca 2015 r., w Warszawie odbył się XII Grand International Wushu Festival, w ramach którego którego rozegrano XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu.

galeria

XX. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu w Warszawie
22.06.2014


21-22 czerwca 2014 r. odbyły się w Warszawie XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ,podczas których reprezentanci naszej szkoły zdobyli 4 medale:
Jadwiga Sochaj pierwsze miejsce i złoty medal za formę yang 40 oraz drugie miejsce i srebrny medal za formę sportową z mieczem taijijian 32, Renata Dąbrowska zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal za formę z bronią - wachlarz chen 56, a Maciej Boroń wywalczył drugie miejsce i srebrny medal za formę taijiquan 24.

Organizatorem turnieju był Polski Związek Wushu a w zawodach brali udział zawodnicy z Polski, Słowacji i Rosji. MMP Wushu odbywały się razem z XI edycją Grand International Wushu Festiwal.

galeria

Mistrzostwa Podkarpacia Wushu 2011 Rzeszów


Renata Dąbrowska, reprezentantka działającej w naszym mieście Szkoły Tai Chi ,,Nan Bei - Śnieżna Pantera" wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal podczas II Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostw Podkarpacia Wushu.

<czytaj więcej>

Copyrights © 2013 & 2019 by wojwes| All right reserved | Designed by wojwes
Wróć do spisu treści