ITV Wisła naszym patronem medialnym

ITV WISŁA to pierwsza Internetowa, niezależna Telewizja w regionie. Powstała we wrześniu 2014 roku m.in. z myślą o mieszkańcach powiatów: tarnobrzeskiego i sandomierskiego a także o tych, których interesuje to, co się dzieje w regionie.
Internetowa telewizja WISŁA to codzienne aktualności z regionu, serwisy informacyjne, audycje „na żywo” z ważnych wydarzeń, a do tego profesjonalnie przygotowane programy publicystyczne, wywiady z ciekawymi osobami, interwencje, reportaże z imprez kulturalnych, jak również relacje z aren sportowych naszego regionu. Z kamerą docieramy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i ponadczasowego.
ITV WISŁA jest tworzona przez reporterów i widzów. Każdy internauta może tam przesłać swój film nakręcony aparatem, kamerą, a nawet telefonem komórkowym.

ITV WISŁA jest obecna w naszej szkole dość często, przybliżając Tai Chi wszystkim, którzy jeszcze się z tą sztuką nie spotkali. W telewizji ITV WISŁA można zobaczyć jak się rozwijamy, jak szkolimy. Pokazuje wydarzenia z bieżącego życia szkoły, takie jak pokazy, treningi, zawody, a nawet plany zdjęciowe. ITV WISŁA została naszym patronem medialnym, ponieważ to sprawdzone, dobre i rzetelne medium 🙂

Zobacz także: